Eerste Kamerfractie Staatkundig-Gereformeerde Partij (SGP)

De Staatkundig-Gereformeerde Partij i (SGP) is vanaf 6 november 1956, met uitzondering van de periode van 19 september 1960 tot 11 mei 1971, in de Eerste Kamer i vertegenwoordigd.

De partij heeft twee zetels. Hetzelfde aantal als in de vorighe periode.

Fractievoorzitter is Peter Schalk i.

1.

Huidige leden

In onderstaand overzicht staan de huidige leden van de SGP-fractie.

fotonaam Kamerlidaanvang functie
Mr. D.J.H. (Diederik) van Dijk (Bron: Beeld SGP)
2019-06-11
P. (Peter) Schalk (Bron: Beeld SGP)
2019-06-11

2.

Historisch overzicht fractievoorzitters

In onderstaand overzicht zijn de drie laatste fractievoorzitters opgenomen. Neem contact op met de redactie voor een volledig overzicht.

nr.fotonaam fractievoorzitteraanvang functieeinde functie
1P. (Peter) Schalk (Bron: Beeld SGP)Schalk, P.2015
2Gerrit HoldijkHoldijk, Mr. G.19952015
3Driekus BarendregtBarendregt, H.G.19861995
 

Meer over