Ir. Ch. (Chris) Stoffer - EU monitor

EU monitor
Sunday, July 12, 2020
calendar

Ir. Ch. (Chris) Stoffer

foto Ir. Ch. (Chris) Stoffer vergrootglas
bron: Tweede Kamer
Source: Parlement.com.

Chris Stoffer (1974) is sinds 11 april 2018 lid van de Tweede Kamerfractie van de SGP i. Hij was directeur netwerkmanagement bij Rijkswaterstaat, een organisatie waar hij daarvoor diverse functies bekleedde. Daarnaast was hij raadslid (fractievoorzitter) in de gemeente Nunspeet. Als Kamerlid houdt zich onder meer bezig met financiën, economische zaken, klimaat, milieu, infrastructuur, sociale zaken en defensie.

SGP
in de periode 2017: lid Tweede Kamer

1.

First name

Christiaan (Chris)

2.

Personal data

Place and date of birth
Harderwijk, 19 September 1974

3.

Party/Movement

Party/Parties
SGP (Staatkundig-Gereformeerde Partij), from 2001

4.

Main functions and occupations

  • directeur wegen en verkeer, Rijkswaterstaat, from January 2013 until April 2013
  • directeur Netwerkmanagement, Rijkswaterstaat, from April 2013 until 11 April 2018
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 11 April 2018

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current
  • columnist "Terdege", from 1 August 2018

Previous
  • lid Platform Slim Samenwerken voor waterschappen en Rijkswaterstaat

Derived functions
lid ondervragingscommissie naar ongewenste beïnvloeding van maatschappelijke en religieuze organisaties in Nederland (Tweede Kamer der Staten-Generaal), from 12 February 2019

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Miscellaneous

algemeen
  • Werd in 2002 met voorkeurstemmen tot gemeenteraadslid gekozen

Private life
Groeide op in Elspeet

9.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.