R.P. (Ruben) Brekelmans MPA, MSc

foto R.P. (Ruben) Brekelmans MPA, MSc
bron: VVD
Source: Parlement.com.

Ruben Brekelmans (1986) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Hij was programmadirecteur Inzicht In Kwaliteit bij het ministerie van Financiën i. Daarvoor was hij onder andere politiek assistent van de minister voor Migratie en consultant bij de Boston Consulting Group. De heer Brekelmans houdt zich als Kamerlid bezig met buitenlands beleid, internationaal cultureel beleid en vredesmissies (artikel 100).

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Ruben)

2.

Personal data

Place and date of birth
Leidschendam, 18 July 1986

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • programmadirecteur "Adaptief Asielsysteem", ministerie van Justitie en Veiligheid, from September 2019 until September 2020
  • programmadirecteur "Inzicht In Kwaliteit", ministerie van Financiën, from October 2020 until 31 March 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Other positions

Current
  • lid Parlementaire Assemblee NAVO, from 22 June 2021

6.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.