J. (Jacqueline) van den Hil MHA

foto J. (Jacqueline) van den Hil MHA
bron: VVD
Source: Parlement.com.

Jacqueline van den Hil (1968) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Na de opleiding tot radiodiagnostisch laborant en daarna diverse managementfuncties in de Zeeuwse ziekenhuizen was zij sinds 2008 werkzaam in de ouderenzorg. Mevrouw Van den Hil houdt zich als Kamerlid vooral bezig met arbeidsmarktbeleid zorg en jeugd, maatschappelijke opvang en GGZ.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Jacqueline)

2.

Personal data

Place and date of birth
Goes, 20 March 1968

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • locatiemanager SVRZ (Stichting Voor Regionale Zorgverlening), zorg in Zeeland te Terneuzen, from August 2008 until January 2014
  • locatiemanager SVRZ (Stichting Voor Regionale Zorgverlening), zorg in Zeeland te Goes, from October 2013 until 1 July 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Previous (2/6)
  • voorzitter Rotary Goes, from 1 July 2019 until 1 July 2021
  • secretaris Raad van Toezicht Stichting Intervence, from January 2018 until 2020

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.