Drs. M.L.J. (Mariëlle) Paul

foto Drs. M.L.J. (Mariëlle) Paul
bron: VVD
Source: Parlement.com.

Mariëlle Paul (1966) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Ze was werkzaam als communicatiedirecteur bij Royal BAM Group NV, en was zij vicevoorzitter van de VVD Amsterdam. Eerder maakte ze ook deel uit van het gemeentelijke permanente campagneteam. Mevrouw Paul houdt zich als Tweede Kamerlid bezig met internationale handel, ontwikkelingssamenwerking en macro-economisch en Europees economisch beleid.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Mariëlle)

2.

Personal data

Place and date of birth
Geldrop, 5 November 1966

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • wereldwijd directeur communicatie, Porticus, from May 2015 until September 2016
  • wereldwijd directeur communicatie, Royal BAM Group NV, from 1 April 2017 until 31 March 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current
  • lid Raad van Toezicht Oude Kerk Amsterdam, from January 2020

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Miscellaneous

Private life
Zij groeide op in Heeze

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.