Drs. O.J. (Otto) Hermans - EU monitor

EU monitor
Wednesday, June 3, 2020
calendar

Drs. O.J. (Otto) Hermans

foto Drs. O.J. (Otto) Hermans vergrootglas
Source: Parlement.com.

Otto Hermans (1950) is sinds 18 februari 2020 lid van de FVD-Eerste Kamerfractie i. Eerder verving hij van 10 september tot 13 november 2019 tijdelijk Nicki Pouw-Verweij i. Hij werd in juni 2019 met voorkeurstemmen gekozen, maar zag af van het Kamerlidmaatschap. De heer Hermans is freelance tandarts in Maastricht. Eerder was hij lange tijd werkzaam als tandarts in Valkenburg.

FVD
in de periode 2019-heden: lid Eerste Kamer

1.

First names

Otto Joseph (Otto)

2.

Personal data

Place and date of birth
Schimmert, 29 March 1950

3.

Party/Movement

Party/Parties
FvD (Forum voor Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • implantoloog, Praktijk Aussems te Maastricht, from 2008
  • freelance tandarts, Praktijk Spits-Hermans-Hardy te Valkenburg, from 2008
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, from 10 September 2019 until 12 November 2019
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, from 18 February 2020

temporary replacement MP
  • Verving op grond van artikel X10 van de Kieswet van 10 september tot 13 november 2019 Nicki Pouw-Verweij

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.