Drs. W.L. (Wytske) Postma - EU monitor

EU monitor
Saturday, July 11, 2020
calendar

Drs. W.L. (Wytske) Postma

foto Drs. W.L. (Wytske) Postma vergrootglas
Source: Parlement.com.

Wytske Postma (1977) is sinds 5 juni 2019 lid van de Tweede Kamerfractie van het CDA i. Zij was werkzaam bij een Public Affairs Bureau en was participatie expert en manager afdeling participate en afdeling vrijwilligers bij de ANWB. In het CDA was zij actief bij online campagnes. Mevrouw Postma houdt zich in de Tweede Kamer bezig met wegen, infrastructuur, scheepvaart, kinderopvang en grotestedenbeleid.

CDA
in de periode 2019-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Wytske)

2.

Personal data

Place and date of birth
Hoorn, 16 April 1977

3.

Party/Movement

Party/Parties
CDA (Christen-Democratisch Appèl), from 2002

4.

Main functions and occupations

  • eigenaar/senior adviseur "De Lobby, training en advies", from June 2018 until 4 June 2019
  • associate partner/senior adviseur Hofstaten Public Affairs, from February 2019 until 3 June 2019
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 5 June 2019

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Miscellaneous

Private life
Woont in de wijk De Bras

8.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.