N. (Nilüfer) Gündoğan

foto N. (Nilüfer) Gündoğan
bron: Website voltnederland.org
Source: Parlement.com.

Nilüfer Gündoğan (1977) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van VOLT i. Zij was tot de verkiezingen eigenaresse van een adviesbureau. Als Tweede Kamerlid houdt mevrouw Gündoğan zich met name bezig met financiën, volksgezondheid, welzijn en sport, en onderwijs, cultuur en wetenschap.

Volt
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Nilüfer)

2.

Personal data

Place and date of birth
Nazimiye (Turkije), 6 June 1977

3.

Party/Movement

Party/Parties
Volt

4.

Main functions and occupations

  • project- en interimmanager Rainman Group, from October 2018 until February 2019
  • accountmanager jb Lorenz, from September 2019 until September 2020
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Miscellaneous

Private life
Groeide op Weert

7.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.