R.J.P. (Robert) Baljeu

foto R.J.P. (Robert) Baljeu
bron: provincie Noord-Holland
Source: Parlement.com.

Robert Baljeu (1969) verving vanaf 15 december 2020 tot 15 februari Annabel Nanninga i, die met zwangerschaps- en bevallingsverlof was. Hij was eerder kandidaat voor FVD bij de Eerste Kamerverkiezingen 2021, maar sloot zich aan bij de Groep Otten. In maart 2019 werd de heer Baljeu voor die partij lid van Provinciale Staten van Noord-Holland, maar in mei 2019 werd hij uit de FVD-fractie gezet. De heer Baljeu is consultant en was medewerker van de Fractie-Otten in de Eerste Kamer.

Fractie-Otten (ex-FVD)
in de periode 2020-2021: lid Eerste Kamer

1.

First name

(Robert)

2.

Personal data

Place and date of birth
Velsen, 19 June 1969

3.

Party/Movement

Party/Parties
  • FVD (Forum voor Democratie), until May 2019
  • GO (Groep Otten), May 2019

National political party
Fractie-Otten (Eerste Kamer der Staten-Generaal), from 15 December 2020 until 15 February 2021

4.

Main functions and occupations

  • lid Provinciale Staten van Noord-Holland, from 29 March 2019
  • medewerker fractie-Groep Otten, Eerste Kamer der Staten-Generaal, from June 2019
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, from 15 December 2020 until 15 February 2021

temporary replacement MP
  • Verving op grond van artikel X10 van de Kieswet van 15 december 2020 tot 15 februari 2021 Annabel Nanninga

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.