P.J.T. (Pim) van Strien

foto P.J.T. (Pim) van Strien
bron: VVD
Source: Parlement.com.

Pim van Strien (1977) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Hij was afdelingshoofd Communicatiestrategie en Externe Betrekkingen bij het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Eerder was hij persvoorlichter van de VVD en Beleidsadviseur bij het ministerie van Buitenlandse Zaken. De heer Van Strien is woordvoerder topsectoren- en industriebeleid en innovatiebeleid en daarnaast mediabeleid en cultuur.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Pim)

2.

Personal data

Place and date of birth
Tilburg, 29 April 1977

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • persvoorlichter VVD, from September 2009 until October 2013
  • hoofd afdeling communicatiestrategie en externe betrekkingen, ministerie van Economische Zaken en Klimaat, from June 2018 until March 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Miscellaneous

Private life
Groeide op in Raamsdonksveer

7.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.