F.B. (Fahid) Minhas MA

foto F.B. (Fahid) Minhas MA
bron: VVD
Source: Parlement.com.

Fahid Minhas (1988) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Hij was wethouder stedelijke ontwikkeling, huisvesting, industrie, havenontwikkeling en sport en locoburgemeester in Schiedam. Eerder werkte hij als politiek adviseur van de VVD, als vastgoedontwikkelaar en was hij adviseur van een wooncorporatie. De heer Minhas is woordvoerder ruimtelijke ordening, Omgevingswet en openbaar vervoer en spoor.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First names

Fahid Bashir (Fahid)

2.

Personal data

Place and date of birth
Rotterdam, 14 February 1988

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • lid gemeenteraad van Schiedam, from 27 March 2014 until 17 May 2018
  • wethouder (van stedelijke ontwikkeling, huisvesting, industrie, havenontwikkeling en sport) van Schiedam, from 17 May 2018 until 31 March 2021 (tevens locoburgemeester)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Previous
  • lid opleidingscommissie bouwkunde, Hogeschool Rotterdam, from 2006 until 2009

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.