L. (Leonie) Vestering

foto L. (Leonie) Vestering
Source: Parlement.com.

Leonie Vestering (1984) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de Partij voor de Dieren i. Zij was lid van de Provinciale Staten i van Flevoland en gemeenteraadslid van Almere. In beide functies was zij ook fractievoorzitter. Mevrouw Vestering was projectcoördinator van de Tweede Kamerfractie van de Partij voor de Dieren.

PvdD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Leonie)

2.

Personal data

Place and date of birth
Uithoorn, 13 March 1984

3.

Party/Movement

Party/Parties
Partij voor de Dieren

4.

Main functions and occupations

  • lid gemeenteraad van Almere, from March 2018 until 22 January 2021
  • projectcoördinator fractie Partij voor de Dieren, Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 2020 until March 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current
  • lid bestuur, Stichting Bont voor Dieren, from April 2014

Previous (2/3)
  • gastspreker Plan Nederland, from September 2008 until June 2009
  • voorzitter Elephant Haven, from February 2012 until February 2013 (medeoprichter)

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.