J.H. (Henk) de Vree

foto J.H. (Henk) de Vree
bron: tweedekamer.nl
Source: Parlement.com.

Kortstondig PVV-Tweede Kamerlid die acht weken Vicky Maeijer i verving. Hij is zelfstandig ondernemer in de informaticabranche en lid van Provinciale Staten van Zuid-Holland (fractievoorzitter). Eerder was hij voor een lokale partij raadslid in Hardinxveld-Giessendam. Zijn werkzaamheden als Kamerlid beperkten zich vrijwel uitsluitend tot het deelnemen aan stemmingen.

PVV
in de periode 2020-2021: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Henk)

2.

Personal data

Place and date of birth
Rotterdam, 29 January 1954

3.

Party/Movement

Party/Parties
PVV (Partij voor de Vrijheid)

4.

Main functions and occupations

  • lid gemeenteraad van Hardinxveld-Giessendam, from 16 March 2006 until February 2011 (voor Transparante Partij voor Algemeen Belang)
  • lid Provinciale Staten van Zuid-Holland, from 17 March 2011
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 8 December 2020 until 30 March 2021

temporary replacement MP
  • Verving op grond van artikel X10 van de Kieswet van 8 december 2020 tot 30 maart 2021 Vicky Maeijer als Tweede Kamerlid

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.