M.A. (Markku) Markkula - EU monitor

EU monitor
Monday, June 1, 2020
calendar

M.A. (Markku) Markkula

foto M.A. (Markku) Markkula vergrootglas
Source: Europa Nu.

Markku Markkula (1950) was van februari 2015 tot juli 2017 voorzitter van het Comité voor de Regio's. De in Fins Lapland geboren bestuurder was onder meer parlementslid en is lid van de gemeenteraad van Espoo. Verder zit hij in de Raad voor de regio Helsini-Uusimaa. Markkula was adviseur op het gebied van innovatie en onderwijs.

in de periode 2015-heden: voorzitter Comité van de Regio's

1.

First names

Markku Antero (Markku)

2.

Personal data

Country
Finland

Place and date of birth
Kolari (Finland), 15 July 1950

3.

Party/Movement

Party
Kokoomus (Nationale Coalitiepartij)

4.

Main functions and occupations

Main functions and occupations
  • lid Parlement, from 1995 until 1993
  • lid gemeenteraad van Espoo
  • lid regionale raad van Helsinki-Uusimaa
  • voorzitter Planning voor planning Espoo Stad, from 2004
  • lid Comité voor de Regio's, from February 2015 until July 2017