Mr. F.J.W.M. (Frank) van Dooren

foto Mr. F.J.W.M. (Frank) van Dooren
Source: Parlement.com.

Frank van Dooren (1949) was van januari 2014 tot april 2015 waarnemend Nationale ombudsman i. In 2005 werd hij substituut Nationale ombudsman. Daarvoor was hij rechter in Rotterdam en Den Haag en ambtenaar op het ministerie van Binnenlandse Zaken. Van 1996-2005 was de heer Van Dooren voorzitter van de Kiesraad.

in de periode 2014-2015: Nationale ombudsman

1.

First names

Franciscus Johannes Wilhelmus Maria (Frank)

2.

Personal data

Place and date of birth
Roermond, 25 May 1949

3.

Main functions and occupations

  • substituut-Nationale ombudsman, from 1 January 2005 until 1 April 2015
  • Nationale ombudsman, from 1 January 2014 until 1 April 2015 (waarnemend)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Other positions

Current (2/3)
  • rechter-plaatsvervanger, Rechtbank te Rotterdam, 2003
  • voorzitter Klachtencommissie Erasmus MC, from 2015

Previous (2/7)
  • lid dagelijks bestuur Vereniging Trustfonds Erasmus Universiteit Rotterdam, from 2001 until 2005
  • lid curatorium beroepsopleiding Nederlandse Orde van Advocaten, from 2005 until 2013

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.