(Janice) Atkinson - EU monitor

EU monitor
Saturday, December 14, 2019
calendar

(Janice) Atkinson

Source: Europa Nu.

Janice Atkinson (1962) was a member of the European Parliament from 1 July 2014 to 1 July 2019 as an independent member. Atkinson took seat in Parliament on behalf of the United Kingdom.

1.

Personal data

Name and surname

Janice Atkinson

Date of birth

31 August 1962 (London)

Country

United Kingdom

This biography has been updated until July  1, 2019.