P.J. (Peter) Valstar

foto P.J. (Peter) Valstar
Source: Parlement.com.

Peter Valstar (1985) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Hij is een Westlander in hart en nieren. De heer Valstar werkte als woordvoerder bij het ministerie van Defensie i, en was eerder (interim) politiek adviseur van de minister-president i. De heer Valstar houdt zich als Kamerlid bezig met tuinbouw, visserij, natuur en dierenwelzijn, en voorts met oorlogsgetroffenen en verzetsdeelnemers.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Peter)

2.

Personal data

Place and date of birth
's-Gravenzande, 27 March 1985

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • politiek adviseur (interim) van de minister-president, from August 2018 until January 2019
  • politiek adviseur (interim) van de minister-president, from March 2020 until August 2020
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.