- EU monitor

EU monitor
Sunday, March 29, 2020
calendar

Matteo Salvini (1973) was van 14 juli 2009 tot 22 maart 2018 lid van het Europees Parlement. Salvini maakte deel uit van de Fractie Europa van Naties en Vrijheid en komt uit ItaliŽ.

Sinds 1 juni 2018 is Salvini namens zijn eigen partij Noi con Salvini, een zusterpartij van Lega Nord, minister van Binnenlandse Zaken en vicepremier onder Giuseppe Conte. Hij staat bekend om zijn eurosceptische houding en zijn herhaaldelijke weigeringen bootvluchtelingen in ItaliŽ aan land te laten.

1.

Personal data

Place and date of birth
9 March 1973

2.

Publications

Website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/28404/MATTEO_SALVINI/history/8