Mr. P.W.A. (Paul) Schellekens

foto Mr. P.W.A. (Paul) Schellekens
Source: Parlement.com.

Paul Schellekens (1951) was van 1 september 2006 tot 16 juni 2012 directeur van het Kabinet der Koningin. Eerder was hij onder meer ambtenaar op Buitenlandse Zaken, consul-generaal in Toronto, chef de poste in Peking en ambassadeur in Peru. Was van 2012 tot 2019 ambassadeur in Ierland.

in de periode 2006-2012: directeur Kabinet van de Koning(in)

1.

First names

Paulus Wilhelmus Adrianus (Paul)

2.

Personal data

Place and date of birth
1951

3.

Main functions and occupations

  • directeur Kabinet der Koningin, from 1 September 2006 until 16 June 2012
  • ambassadeur te Dublin, from June 2012 until 2019

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

5.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.